هایکیو !! این انیمه ای است که در ژانر spokon نامیده می شود یا بهتر است آن را ژانر ورزشی درک کنیم. ایجاد شده توسط Haruichi Furudate و سازگاری آن با انیمه توسط Product IG ساخته شده است .

اگر مانند من ، شما به این نوع انیمه ها جذب نمی شوید ، باید همانطور که به شما هدیه داده ام ، آن را امتحان کنید ، و شاید من بهترین نماینده انیمه این ژانر را ملاقات کرده ام.

پادشاهان دوره
همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، هایکوو !! این یک انیمه ورزشی است و درمورد والیبال صحبت می شود ، ورزشی که حقیقت حداقل در اینجا در کشور من اسپانیا وجود ندارد ، این نیست که بسیار محبوب است ، من عملاً خیلی از افراد را که این تمرین را می شناسم نمی شناسم ، و نه در مورد بازیکنان اظهار نظر یا شنیده می شود از این ورزش ، گویا فوتبال یا بسکتبال است.

انیمه از چشمان Shōyō Hinata در نظر گرفته شده است ، یک نوجوان که از زمان دیدن بازی والیبال در مدرسه ابتدایی در تلویزیون که در آن شخصی قد کوتاه دیده می شود دقیقاً مثل او بازی می کند ، اما با وجود این مانع حضور او نشد. ستاره تیمش و او را با نام مستعار غول کوچک می شناختند ، او احساس شور و هیجان این ورزش را احساس می کند.

از آن لحظه به بعد و دیدن جاینت کوچک ، هیناتا انگیزه دارد که همان او باشد و او به تنهایی تمرین می کند ، تلاش می کند سایر همکلاسی های ابتدایی را به خدمت بگیرد تا بتواند تیم والیبال ایجاد کند و به مسابقات کوچک برود.

اینگونه است که داستانی از انگیزه و مبارزه آغاز می شود که در آن هیناتا برای پیوستن به تیمی که در آن غول کوچک ، کاراسونو بازی می کرد ، شروع می شود و دیگران را می شناسد که مانند او ، والیبال را تا حدی بیشتر یا کمتر دوست دارند. آنها Kageyama ، با نام مستعار " پادشاه " شناخته می شوند.

برای اینکه به داده های خود ادامه ندهم و به این ترتیب به هیچ اسپویلری نپردازم ، من آن را ترک خواهم کرد ، فقط می گویم که این فصل اول در کل 25 قسمت دارد و اگرچه به نظر می رسد کم هستند ، اما کافی هستند تا شما را به طور کامل وارد داستان کنید ، داستانی که با سرعت مناسب حساب کنید ، شما هیچ بخشی از به اصطلاح چاشنی نخواهید دید ، زیرا همه به ما چیزی می گویند و آنها شما را ترجیح می دهند که بخواهید بیشتر. هر یک از 25 قسمت آن در فصل اول خود به سادگی ضروری است.

ستاره تیم
در انیمیشن ، داستان یا احساسی نیست که در مورد این انیمه واقعاً قابل توجه باشد ، آنچه برجسته است همان شخصیت ها هستند و اگرچه در ابتدا هیچ اهمیتی به هیچ یک از آنها نمی دهد ، اما همه این شخصیت ها هم شخصیت اصلی شخصیت Shōyō Hinata و دیگران هستند اعضای کاراسونو ، اما در اینجا چیزی نمانده است ، اعضای تیم های دیگر نیز حساب می کنند ، بله ، درست است که تیم های دیگر روی دو یا سه مؤلفه آن تمرکز می کنند. اما همه شخصیت و شخصیت دارند و هرکدام انگیزه ها ، مشکلات و رویاهای خاص خود را دارند.

برخی از آنها وجود دارد که نگه نمی دارند ، برخی دیگر که شما را دوست دارند و دیگران که باعث خندیدن شما می شوند ، هر کدام شخصیت ، حرکات و عبارات خاص خود را دارند.

آیا لازم است تا به شخصیتهای ثانویه هجوم آورید؟ ممکن است تعجب کنید ، اما حقیقت این است که بله ، از آنجا که Haikyuu! سعی کنید تیمی را روی صفحه ضبط کنید ، این اسپی معمولی نیست که در آن شخصیت اصلی این ستاره است و همه کارها را به تنهایی انجام می دهد و بهترین راه به روش غیرقابل انکار است ، در اینجا تیم حساب می کند و برای آن هر یک را می شناسید و می شناسید. از اعضا برای داستان انگیزه ، تلاش و کار تیمی که به ما می گوید ، ضروری است.

می توان آن را به عنوان داستانی تعریف کرد که داستانهای کوچکی در پشت آن وجود دارد ، از این طریق باعث می شود که هر شخصیت را بشناسیم ، اصلی یا فرعی باشد ، بلکه دیالوگ های خارج از دربار را با آن طرفین طرفین به هم می آمیزد و به هیچ وجه خراب نمی شود. ، که او می خواهد به باشد عاطفی آن است، و هنگامی که شما به تواند جدی خیلی .

نمای از طرف دیگر شبکه
در اینجا ما انیمه ورزشی معمولی را پیدا نمی کنیم که در آن "عکس" ها اسمی به عنوان تکنیک مخفی ویژه داشته باشند ، آتش از توپ بیرون می آید یا اعضای تیم مقابل را می کشید ، همانطور که در کاپیتان Tsubasa می بینید .

در هایکیو !! شلیک یک شات است ، و یک پذیرش یک پذیرش است ، همه افراد مهارت های خود را دارند ، برخی از آنها بهتر دریافت می کنند ، دیگران قرار می گیرند و برخی دیگر را بیرون می گیرند ، حرکات بسیار مصنوعی و غیرممکن دیده نمی شود. همه چیز مبنای واقعی تری نسبت به این ورزش دارد ، کاری که با صراحت انجام می دهد.

اثری از احترام خوب
IG تولید بازگشت به تعجب از عملکرد در B: شروع ، یک کار با کیفیت ، من می گویم برتری فوق ، با برخی از سکته مغزی و تحقق بسیار روان در هر حرکت از شخصیت.

جایی که کارهای خوب و برجسته قابل توجه است در بازی ها با تغییر ریتم ، صحنه هایی که آدرنالین را بالا می برد و همه با کیفیت عالی اسیر می شوند.

در مورد موسیقی متن ، در اینجا هیچ چیز قابل توجهی وجود ندارد ، فقط در هر لحظه ای که ظاهر می شود ، کافی و به خوبی اجرا شده است ، همیشه مطابق آنچه در صفحه مشاهده می شود ، بیشتر در جلوه های صوتی ایجاد شده برای مهمانی ها و آموزش ، تا آنجا که مربوط به بخش صدا است.

در کار دوبله نیز در نسخه اصلی آن بسیار صحیح است ، با صداهایی که با شخصیت ها مطابقت دارد و در دوبله اسپانیایی ، حداقل من آن را با کیفیت خوب پیدا کردم ، لذت دیدن دیدن انیمه ای از این دسته لقب گرفته است. زبان مادری من

همه اینها باعث می شود لیگ که در آن بازی هایی که تجسم می شوند باعث ایجاد تنش و احساسات در قسمت های مساوی شود و همه بدون نیاز به حرکات معمولی سورئالیستی و داستانی ، نمونه ای از نحوه ساخت مانگا / انیمه از این است جنسیت .

نتیجه گیری
هایکیو !! این انیمه معمولی Spokon پر از تکنیک های مخفی و حرکات داستانی نیست ، اما لازم نیست. این تاریخ از واقع بینانه تر از دیگران در نوع خود و به ویژه برای شخصیت های آن ، هرکدام با انگیزه و مهارت های شخصی خود ، برجسته است. انیمیشن برجسته و موسیقی متن فیلم وتر باعث می شود حداقل در این فصل اول ، این انیمه به یکی از بهترین نمایندگان ژانر خود تبدیل شود.

دانلود سریال فانتزی ، ,شخصیت ,انیمه ,های ,یک ,ها ,می شود ,که در ,است ، ,، اما ,در آنمنبع

بررسی / تحلیل The First Purple: Night of the Beasts

برولی ، The Legendary Super Saiyan به صفحه بزرگ باز می گردد

نقد و بررسی / تجزیه و تحلیل Haikyuu !! فصل 1

مرور / تجزیه و تحلیل یک جاسوس و نیم

پروژه بررسی و تحلیل داد و بیداد

بررسی / تحلیل انتقامجویان: جنگ بینهایت

نقد و بررسی / تجزیه و تحلیل Haikyuu !! فصل 2

مشخصات

آخرین جستجو ها

مجله ی خبری تفریجی جوان نکس وان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کسب و کار من آرش کانتر مرجع با حال ترین مدهای جی تی ای سن اندرس خرید اینترنتی قطعات دامپتراک HD465 ارزان کده وبلاگ انتشار رمان، داستان سریالی و داستان کوتاه Ingridtt405 Zuhause دو ارباب