Rampage Project ، وقتی انسان با طبیعت تداخل می کند ، همیشه اشتباه می شود ، فکر می کنید مردم یاد می گیرند ، اما چرا وقتی دواین جانسون در آنجا است تا روز را نجات دهد ، آنها باید این کار را انجام دهند؟ با الهام از بازی های ویدئویی ، Project Rampage به همان اندازه "دیوانه" است که به نظر می رسد ، اما با وجود هیولا به عنوان قریب به اتفاق برای گونه های آن همانطور که دواین جانسون برای ماست.

بازی ویدیویی Rampage که این فیلم براساس آن ساخته شده است ، هرگز نگران خیلی زیاد از طرح ، داستان یا شخصیت ها نباشید. درعوض ، شما می توانید یک هیولا غول پیکر را کنترل کنید که مجبور شد ساختمان ها را خراب کند ، گاهی اوقات مردم را بخورید و به وظیفه به هلی کوپتر برخورد کنید.

بنابراین ، فیلم Rampage Project دارای برخی از مبهم و جدید است. بدون اینکه داستانی برای کار داشته باشید ، فیلمنامه نویسان Ryan Engle ، Carlton Cuse ، Ryan J. Condal و Adam Sztykiel تا زمانی که تبدیل به یک حمله بزرگ هیولا و ساختمان های بزرگ در حال سقوط شوند ، می توانند چیزی را انتخاب کنند.

بله ، می توانید ببینید که این کجا می رود. برد پایتون فیلمی را دوباره کارگردانی می کند که تخریب یک شهر در آن قریب الوقوع است ، اما این بار علت این مشکل زمین لرزه نیست بلکه هیولا غول پیکر است که همه با ضایعات خیره کننده ای از جلوه های تصویری باورنکردنی همراه هستند.

قاب
دیویس اوکوی ، متخصص پرستاری که مردم را از فاصله دور نگه می دارد ، اما با جورج یک پیوند ناگسستنی مشترک دارد ، یک آلبینو گوریل فوق العاده باهوش و فوق العاده نادر با پشتوانه نقره ، که از زمان نجات وی از شکارچیان ، در مراقبت از وی قرار دارد.

اما یک آزمایش ژنتیکی که از کنترل خارج شود ، این میمون ناز را به موجودی خشمگین و با ابعاد عظیم تبدیل می کند. حالا دیویس مجبور است از دوست خزدار بزرگ خود محافظت کند ، اما در این روند متوجه می شود که دو حیوان دیگر نیز به همان پاتوژن خطرناک آلوده شده اند ، که امنیت شهر شیکاگو را تهدید می کند.

سرگرمی و عمل در حالت عظیم
این نوار به نوعی کار می کند. یک آزمایش علمی ، از نظر خیلی ها ، اشتباه پیش رفته است ، اما در نگاه مشتاق پول و حرص و طمع افرادی که دانشمندان را کنترل می کنند ، همه چیز به خوبی برای دستیابی به ثروت در پیش گرفته است ، ارتش را در ترکیب قرار دهید و او یک فیلم "اکشن معمولی" در مورد فجایع هالیوود خواهد داشت.

بار دیگر ، شیکاگو بدترین قسمت را دارد و این یک جشن بصری از ساختمان ها به اشکال مختلف است که در کنار پل ها ، آبراه ها ، سیستم حمل و نقل ریلی مرتفع و یک دریاچه بزرگ در کنار هم قرار گرفته است ، باید برای فیلمسازان این لذت را بگذارد. میدان جنگ انواع داستان های وحشت / فاجعه / نجات بخش بشر است و از نظر من دوست دارم آن را به عنوان مرحله ای برای ژانرهای فیلم بکار برد.

این فیلم هیچ جایزه ای برای بهترین بازیگر دریافت نمی کند ، اما بچه های جلوه های ویژه باید آن را بررسی کنند. لحظات طنز با تمام اکشن های دراماتیک در هم می درخشد که به یک فیلم بسیار دلپذیر و سرگرم کننده می رسد.

با الهام از Arcade کلاسیک به همین نام ، این فیلم فرضیه ای بسیار ساده و قابل پیش بینی دارد و بگذارید بگوییم شخصیت ها خیلی پیچیده نیستند . بله ، اما این عالی است ، هیچ کس این فیلم را نخواهد دید که به دنبال شخصیت های قانع کننده و صحنه های دراماتیک است. شخصیت ها بیش از حد قابل قبول هستند ، به استثنای جانسون (که همیشه حرکت می کند!) و جفری دین مورگان که به یک مأمور سرگرم کننده دولت تبدیل می شود و البته جورج گوریلا هم آدم خوبی است.

این مانند یک کارتون اکشن زنده شنبه صبح است که شما بچه بودید. این یک اکشن جالب و اکتان بالا است ، با صحنه های بسیار شیرین و جلوه های محکم. اگر می خواهید فیلمی را تماشا کنید که بتوانید از پاپ کورن خود لذت ببرید ، دیگر نگاه نکنید ، اگر بازی ها را به خاطر دارید ، دلتنگی می تواند گنجانده شود.

داد و بیداد از ابتدا سرگرم کننده و سرگرم کننده است با نبردهای باورنکردنی CGI علیه هیولا ، علاوه بر اینکه دوستی دیویس با جورج در عین حال معتبر و خارق العاده است ، من آن را دوست داشتم.

در مورد اجراها ، کل بازیگران کار بسیار خوبی انجام دادند ، اما دواین جانسون ، نائومی هریس و جفری دین مورگان برترین ها بودند. این فیلم ترکیبی عالی از اکشن ، جلوه های بصری ، کمدی است و با وجود مفهوم جنون ، 100٪ کار می کند.

این فیلمی نیست که قرار است برنده اسکار شود ، اما از این نوع فیلم چه انتظاری دارید؟ تنها آنچه شما به دنبال آن هستید این است که سرگرم کننده و سرگرم کننده باشید و حقیقت این است که آن را به دست می آورید. من فکر می کنم برخی از افرادی که در دنیای بازی های ویدیویی رشد نکرده اند و بازی های Rampage Arcade را نمی شناسند ، ممکن است آن را "درک" نکنند ، اما واقعیت این است که در زمینه ای که در آن حرکت می کند ، خیلی خوب انجام شده است.

پروژه Rampage براساس یک بازی ویدئویی همانطور که ذکر کردم ساخته شده است ، بنابراین به نظر می رسد یک بازی ویدیویی است ، اما حداقل یک داستان دارد که معقول است ، بازیگری در این فیلم عالی است و حتی جلوه های بصری.

این فیلم یک فیلم سرگرم کننده برای کسانی است که اکشن را دوست دارند یا حتی کسانی که اوقات فراغت دارند و فقط می خواهند خود را سرگرم کنند. من این فیلم را 10 فقط به خاطر آنچه که از آن انتظار می رود می دادم ، مانند یک فیلم تخریب گودزیلا است که باعث می شود بچه ها نابودی بیشتری بخواهند ، بنابراین بله ، فیلم خوبی برای تماشای آن است.

امیدوارم این دوره جدیدی از فیلم های مبتنی بر بازی های ویدیویی باشد. CGI در این فیلم به طرز عالی انجام می شد ، هر مو ، ذره غبار ، تخریب سازه های ساختمان به کوچکترین جزئیات ، حتی حرکت چشم نیز استثنایی بود.

بازیگران شگفت انگیز بودند ، به نظر می رسید همه به این فیلم کاملاً اختصاص داده شده اند. اگر بازی ویدیویی را دوست دارید و می خواهید فیلمی درباره یک بازی ویدیویی ببینید که به خوبی ساخته شده است ، توصیه می کنم آن را تماشا کنید.

یک صفحه دیوانه کننده که کار می کند
شما باید یک چیز واضح داشته باشید ، اگر بعد از تماشای پیشروی قایقرانی بروید ، ناامید نخواهید شد ، حالا اگر بدون دیدن آن را ترک کنید یا نمی دانید درموردش چیست ، این یک داستان دیگر است ، بدیهی است که این فیلمی نیست که دوست داشته باشد همه مخاطبان ، در اینجا چیزی را پیدا نخواهید کرد که در فرض قول داده نشده باشند ، آنها به شما قول می دهند اقدام ، نابودی ، تقابل هیولاهای غول پیکر ، عکس و انفجار و همه آنچه در آنجاست ، اگر این نوع سینما نیست چشیدن ، گزینه ای برای شما نخواهد بود.

این فیلم پر از عمل ، تعلیق و تعداد کمی از شوخی های خوب است. من دوست دارم ضربه ساب ووفر را احساس کنم ، و در اینجا قطعاً آن جعبه را علامت می زند. برای هر بیننده ای که عاشق انفجارها ، سازمان های نظامی مخفی یا دعوا های هیولا ساده باشد ، کاملاً سرگرم کننده خواهد بود.

داستان کاملاً اساسی است ، اما خوب کار می کند و داشتن لحظات عاطفی در سراسر فیلم پخش می شود. دعوا و درگیری هرگونه غلو و همچنین غافلگیری های دلپذیر را جبران می کند. شمارش روی بازیگران بازیگر است که ملاقات می کند.

برای هر کسی که دوست دارد از نبرد خوب هیولا لذت ببرد ، توصیه می شود.

نتیجه گیری
این فیلم داستانی دارد که علی رغم ساده بودن ، عالی کار می کند ، بازیگران بازیگر هدف خود را برآورده می کنند و اکشن همانطور که سرگرم کننده به طور مساوی تقسیم می شود ، به اینها برخی از جلوه های دیداری پر زرق و برق را اضافه می کند.

دانلود سریال فانتزی ، ,های ,یک ,فیلم ,کند ,کننده ,است ، ,، اما ,می کند ,این فیلم ,است کهمنبع

بررسی / تحلیل The First Purple: Night of the Beasts

برولی ، The Legendary Super Saiyan به صفحه بزرگ باز می گردد

نقد و بررسی / تجزیه و تحلیل Haikyuu !! فصل 1

مرور / تجزیه و تحلیل یک جاسوس و نیم

پروژه بررسی و تحلیل داد و بیداد

بررسی / تحلیل انتقامجویان: جنگ بینهایت

نقد و بررسی / تجزیه و تحلیل Haikyuu !! فصل 2

مشخصات

آخرین جستجو ها

IranPSA تخفیفان fire123 STANFOOTBALL آهنگ های جدید بانک مقالات و اخبار مهم معرفی کالا spicesboobard فروشگاه اینترنتی 5040 کارآفرینی